
Набір для творчості водні кульки 100000 штук 2 мішки латексні кульки прикраса вази для декору дому інтер'єру
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO057700493
+380 (93) 282-94-50
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
Набір для творчості містить 100000 водних кульок середнього розміру 2 5 мм що при гідратації збільшуються до 10-13 мм Для декорування вази і забезпечення вологості рослин комплект включає 2 мішки для зручного зберігання а також латексні кульки які підвищують естетику приміщення Вироби виготовлені з безпечної екологічної смоли що не шкодить навколишньому середовищу Набір ідеально підходить для творчих проектів квіткових композицій святкових заходів
Характеристики товару:
- Кількість штук:100000
- Розмір кульок сухих:2 5 мм
- Розмір кульок з водою:10-13 мм
- Матеріал:екологічна смола
- Комплектація:2 мішки торгівельні латексні кульки
- Вага набору:720 г
- Призначення:декорування вази вологість рослин
- Колір:різнокольоровий
Переваги товару:
- Безпечний екологічний матеріал для використання в приміщенні
- Збільшує вологість для кращого росту рослин
- Легко застосовувати для декору ваз і композицій
- Компактне зберігання завдяки мішкам для багаторазового використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага виробу | 720 г |
| Висота | 15.8 см |
| Глибина | 9.7 см |
| Довжина | 0 см |
| Додаткові елементи декору | Блискучий гліттер |
| Діаметр | 0 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Новорічний декор для рукоділля |
| Товщина виробу | 2.5 мм |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Багатокольоровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






