
Миша Trust Yvi Білий - безпровідна оптична 800-1600 DPI, 4 кнопки, гумові боки, USB-приймач, амбідекстр, 8 м радіус
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO057700764
+380 (93) 282-94-50
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увага! Товар із пошкодженою упаковкою – знижка на товар!
Цей товар має незначне пошкодження упаковки, але сам виріб абсолютно новий та непошкоджений. Ми пропонуємо додаткову знижку, щоб ви могли придбати цей якісний продукт за зниженою ціною.
Зверніть увагу: пошкодження упаковки жодним чином не впливає на функціональність або якість товару.
Цей товар має незначне пошкодження упаковки, але сам виріб абсолютно новий та непошкоджений. Ми пропонуємо додаткову знижку, щоб ви могли придбати цей якісний продукт за зниженою ціною.
Зверніть увагу: пошкодження упаковки жодним чином не впливає на функціональність або якість товару.
Опис:
Trust Yvi безпровідна миша— компактний надійний аксесуар для дому та офісу, що дарує комфорт і точність у щоденній роботі. Завдякиоптичному сенсору 800–1600 DPIі кнопці вибору швидкості ви легко налаштуєте чутливість під завдання;4 кнопкизабезпечують необхідну функціональність. Ергономічна форма згумовими бічними вставкамигарантує впевнений хват, автягуваний USB-приймачі радіус дії до8 мзабезпечують просте зберігання та вільний діапазон використання. Амбідекстрична конструкція підходить для правшів і лівшів, сумісність з ноутбуками, ПК і Mac табатарейка AA у комплектідозволяють користуватись відразу. Ідеальний вибір для тих, хто цінує зручність, точність і просте підключення.
Характеристики товару:
- Тип товару:Безпровідна оптична миша
- Бренд:Trust
- Модель:Yvi (23386)
- Колір:Білий
- Тип підключення:Безпровідне (USB-мікро приймач), радіус до 8 м
- Технологія виявлення руху:Оптична
- DPI:800 / 1600 (кнопка вибору швидкості)
- Кількість кнопок:4
- Особливі властивості:Ергономічний дизайн
Переваги товару:
- амбідекстрична конструкція
- гумові боки
- втягуваний USB-приймач
- Розміри: 9.58 x 5.68 x 3.92 см
- Вага: 100 г
- Форм-фактор: Компактний
- Живлення: 1 × AA (в комплекті)
- Чи включено батареї: Так (1 × AA)
- Сумісність: ПК, ноутбуки, Mac, Android 10.0
- Номер моделі: 23386
- Напруга: 1.5 V
- Потужність: 3600 (заявлено виробником)
- Джерело живлення: AC/DC
- Енергетичний вміст літієвої батареї: 2.6 BTU (за даними виробника)
- Вага літієвої батареї: 0.5 mg (за даними виробника)
- Кількість літієвих елементів (іонних): 7
- Кількість літієвих елементів (металевих): 7
- Ергономічний компактний корпус
- Підходить для правшів і лівшів
- Регульований сенсор 800/1600 DPI для точного керування
- Гумові боки для впевненого хвата
- Втягуваний USB-приймач для зручного зберігання
- Дальність роботи до 8 м та батарейка AA у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вага | 100 г |
| Висота | 39.2 мм |
| Довжина | 95.8 мм |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Ширина | 56.8 мм |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Конструкція клавіатури | Ергономічна |
| Кількість додаткових клавіш | 2 |
| Кількість клавіш клавіатури | 0 |
| Можливість шифрування даних | Ні |
| Наявність цифрового блоку | Ні |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 0 |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴









