
Замок кабель для ноутбука 1 5м противоугонный стальной с кодовым замком 4 цифры универсальный серый для офиса дома
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO057700112
Увага!
Опис цього товару сформовано автоматично за допомогою системи обробки даних. Текст може містити неточності або незначні помилки.
Якщо вам потрібно уточнити характеристики, комплектацію чи інші деталі — будь ласка, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону або напишіть у чат.
Ми з радістю відповімо на всі запитання та уточнимо необхідну інформацію.
Дякуємо за розуміння!
Опис:
Захисний замок кабель для ноутбука забезпечує надійний захист техніки від крадіжок у громадських місцях офісі чи вдома. Завдяки сталевому плетеному кабелю довжиною1 5 метратакодованому замку з 4 цифрпристрій просто встановлюється і зручно використовується з одною рукою. Універсальний дизайн підходить для будь-яких ноутбуків і настільних комп'ютерів зі слотом безпеки. Замок пропонує до10000 можливих комбінаційта швидке скидання коду, що гарантує комфорт і безпеку збереження пристрою.
Характеристики товару:
- Тип замку:Кабельний замок
- Довжина кабелю:1 5 м
- Матеріал кабелю:Сталевий плетений дріт
- Тип коду:Комбінація з 4 цифр
- Колір:Сірий
- Вага:70 г
- Модель:AC9015
- Форм-фактор:Портативний
Переваги товару:
- Простий у використанні з одною рукою
- Надійний захист від крадіжок у публічних місцях
- Універсальна сумісність з будь-якими ноутбуками
- Легка установка і швидке скидання коду
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Max кількість комбінацій | 10000 |
| Вихід вертикальних тяг | 0 мм |
| Вихід горизонтальних тяг | 0 мм |
| Вихід ригеля | 0 мм |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Діаметр ригеля | 0 мм |
| Клас захисту замку | 2 |
| Колір замку | Сірий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 0 |
| Кількість ригелів | 0 |
| Кількість точок замикання | 0 |
| Міжосьова відстань | 0 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Сила утримання | 0 кг |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Тип замикання | Основний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 0 мм |
| Індикація відкриття/закриття | Немає |
| Інтерфейс | Провідний |
| Блокування механізму | Так |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 0 |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 0 |
| Кількість шаблонів малюнка вен долоні | 0 |
| Кількість шаблонів малюнка вен пальця | 0 |
| Кількість шаблонів особи | 0 |
| Мах кількість комбінацій | 10000 |
| Об'єм пам'яті | 0 Мб |
| Обсяг журналу реєстрацій | 0 подій |
| Радіус дії карти/ключа | 0 см |
| Реєстрація подій | Немає |
| Таймер затримки | 0 сек |
| Комплектація | |
| Акумулятор | 0 |
| Внутрішня декоративна накладка | 0 |
| Відповідна планка | 0 |
| Додатковий механізм секретності | 0 |
| Захисна броненакладка | 0 |
| Захисна бронепластина | 0 |
| Зовнішня декоративна накладка | 0 |
| Кнопка виходу | 0 |
| Кодова картка | 0 |
| Кількість ключів | 0 |
| Кількість ручок | Немає |
| Магнітний ключ | 0 |
| Направляюче для ключів | 0 |
| Основний механізм секретності | 0 |
| Радіопульт | 0 |
| Спейсер до направляючої | 0 |
| Телескопічна захисна накладка | 0 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Загальні | |
| Вага | 0.07 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Живлення в режимі очікування | 0 мА |
| Значення вихідного струму | 0 А |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 0 В |
| Ширина | 125 мм |
| Монитор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | Немає |
| Розмір монітора | 0 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Живлення від батарейок не потрібне |
| Застосування замка | для ноутбуків |
| Матеріал замка | метал |
| Механізм секретності | комбінаційний |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Тип замка | Комбінаційний замок |
- Ціна: 429 ₴




