
Захисний чохол для samsung galaxy a52 a52 5g a52s 5g 6 5 дюймів військовий рівень протиударний з підставкою 360 градусів слайдер
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO057700183
Увага!
Опис цього товару сформовано автоматично за допомогою системи обробки даних. Текст може містити неточності або незначні помилки.
Якщо вам потрібно уточнити характеристики, комплектацію чи інші деталі — будь ласка, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону або напишіть у чат.
Ми з радістю відповімо на всі запитання та уточнимо необхідну інформацію.
Дякуємо за розуміння!
Опис:
Захисний чохол для samsung galaxy a52 a52 5g a52s 5g 6 5 дюймів забезпечує надійнийвійськовий рівень захистувід ударів і падінь завдяки поєднаннютвердого полікарбонатуі гнучкого TPU матеріалу. Особливістю єслайдер для захисту камери, що оберігає об'єктив від подряпин і пилу. Корпус оснащенийповоротним кільцем підставкою 360 градусівдля комфортного перегляду відео і підтримує монтаж на магнітний тримач в автомобілі. Чохол міцний і стійкий до подряпин має зручний дизайн з легким доступом до кнопок а також відповідає запитам користувачів для ефективного захисту смартфону у повсякденному використанні
Характеристики товару:
- Сумісність:Samsung Galaxy A52 4G 5G Samsung Galaxy A52s 5G
- Матеріал:ТПУ поліуретан полікарбонат
- Розмір екрана:6.5 дюйми (16.6 см)
- Захист камери:Слайдер 0.2 мм підняття об’єктива
- Функції:Поворотна підставка 360 градусів металеве кільце
- Сумісність із кріпленням:Магнітний тримач в авто
- Вага:76 грам
- Стійкість до ударів:Відповідає військовому стандарту SGS
- Тип захисту:Протиударний проти подряпин проти пилу
- Колір:Синій (Z-blue)
Переваги товару:
- Надійний захист від падінь і ударів
- Зручна підставка для комфортного перегляду відео
- Ефективний захист камери від подряпин і пилу
- Підтримка магнітного тримача для автомобіля
- Легкий доступ до всіх кнопок і роз’ємів
- Міцні якісні матеріали безпечні для користувача
Це модальне вікно.
Q1: Чи всі моделі мобільних телефонів підходять?
Q1: Чи всі моделі мобільних телефонів підходять?
Ні, чохол для мобільного телефону, спеціально розроблений для Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G (6,5 дюйма), не підходить для інших моделей мобільних телефонів. Не стосується бездротової зарядки.
Це йде разом із захистом екрану?
Це йде разом із захистом екрану?
Так, до кожного комплекту чохла входить безкоштовний захисний екран HD (окремий захисний чохол, не приєднаний безпосередньо до передньої рамки), який забезпечує більший захист вашого телефону.
Чохол заряджається бездротовим способом?
Чохол заряджається бездротовим способом?
Ні, чохол не підтримує бездротову зарядку. Зніміть його, перш ніж вставляти в бездротовий зарядний пристрій.
Чи можна використовувати чохол Samsung Galaxy A52 на магнітному автомобільному кріпленні?
Чи можна використовувати чохол Samsung Galaxy A52 на магнітному автомобільному кріпленні?
Так, вбудований металевий лист для стабільної адсорбції, який можна безпосередньо адсорбувати на магнітному автомобільному тримачі.

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G(6,5 дюйма)
Samsung A52/A52 5G/A52s 5G(6,5 дюйма)
Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G(6,5 дюйма)

Чохли Pilaru можуть ефективно зменшити наслідки падіння, підвищити ефективність захисту на 300%, навіть якщо ваш телефон упаде 4000 разів з висоти 6 футів, ми обіцяємо, що він не пошкодиться. І може повністю захистити ваш мобільний телефон від дорогих витрат на ремонт
Чому варто вибрати чохол для Samsung A52?


Як встановити?
1. Прикріпіть бампер ПК (передню рамку) до телефону та натисніть на нього.
2. Тримайте телефон за нижню частину, щоб запобігти падінню бампера, а потім вирівняйте бампер.
3. Відкрийте м’який TPU кнопки (необхідно переконатися, що жорсткий ПК знаходиться в м’якому TPU) і натисніть вниз для кута. Натисніть на корпус, щоб переконатися, що він повністю закритий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Форм-фактор | Бампер |
| Модель телефону | Samsung Galaxy A52 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 202 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель телефона | Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A52 5G, Samsung Galaxy A52s 5G |
| Оздоблення та прикраси | Захист камері смартфона |
| Особливості | Протиковзкий, Захист камери, Військовий захист, Підставка обертається, Магнітний кріплення, Захист від подряпин |
| Сумісність з | Samsung Galaxy A52 4G, Samsung Galaxy A52 5G, Samsung Galaxy A52s 5G |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A52 5G, Samsung Galaxy A52s 5G |
- Ціна: 399 ₴






