
Сонячна гірлянда світлодіодна 240 led для вулиці 12 метрів 8 режимів водонепроникна теплим білим світлом
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO057700497
Опис:
Сонячна гірлянда світлодіодна 240 LED призначена для зовнішнього використання в саду та на терасі з довжиною 12 метрів. Вона оснащенаводонепроникним корпусом IP65та має 8 режимів роботи для створення різноманітної атмосфери. Гірлянда працює відсолнчної батареїз потужністю 1.2 В 200 мА, що забезпечує зарядку протягом 6-8 годин і автономну роботу до 14 годин.Тепле біле світлонадає комфортне освітлення для вечірок, свят або декору території. Ця гірлянда ідеально підходить для використання на вулиці, вона безпечна і екологічна, а гнучкий провід дає змогу формувати бажані форми освітлення.
Характеристики товару:
- Тип світла:LED
- Кількість світлодіодів:240 LED
- Довжина гірлянди:12 метрів
- Кількість режимів:8 режимів
- Живлення:Сонячна батарея 1.2 В 200 мА
- Час зарядки:6-8 годин
- Час роботи:до 14 годин
- Колір світла:Теплий білий
- Вологозахист:IP65
- Матеріал проводу:Мідний
- Колір корпусу:Теплий білий
Переваги товару:
- Автоматичне вмикання і вимикання залежно від освітлення
- Висока енергоефективність завдяки сонячній батареї
- Гнучкість у формуванні і декоруванні простору
- Водонепроникний корпус для використання в будь-яку погоду
- Довжий час автономної роботи для тривалих святкувань
- Безпечна експлуатація без нагрівання та шкідливих речовин


Oreunik-120LED Сонячні струнні ліхтарі на вулиці - Давайте розфарбуємо ваш будинок, ваш сад, ваше життя!!
Гнучкий мідний дріт дайте волю вашій уяві та творчості. Ви можете дати волю своїй уяві, щоб створити будь-яку форму, яка ідеально підходить для святкового оформлення, спальні, патіо, тераси, ґанку, квіткової огорожі, весілля тощо. Наші казкові вогники працюють на сонячних батареях, насолоджуйтесь чудовим освітленням уночі. Максимальна низька напруга 3,5 В, не завдає шкоди людському тілу навіть дитині, забезпечує безпеку використання в усьому домі.
Специфікація:
Довжина: 2 × 39 футів/12 м Кількість ламп: 2 × 120 LED Довжина між двома лампами: 0,1 м/0,33 фута Колір: теплий білий Час заряджання: 6-8 годин Час роботи: постійний режим роботи 8-12 годин; Режими миготіння 10-14 годин. (Залежно від навколишнього середовища та температури. ) Сонячна панель: 1,2 В 200 мА (8 см × 8 см) Перемикач: УВІМК./ВИМК. і РЕЖИМ (постійний і блимаючий)
Примітки:
Як перевірити, чи сонячна панель увімкнена? Залиште пристрій на сонці на годину, а потім накрийте всю сонячну панель. Якщо світло загоряється, це працює. Якщо НІ, натисніть кнопку ще раз і поставте пристрій на сонце ще на годину. Знову накрийте сонячну панель, і вона повинна засвітитися. Він заряджається ТІЛЬКИ, коли перемикач увімкнено. Будь ласка, зніміть захисну плівку з сонячної панелі перед використанням. Рекомендується повністю зарядити сонячну панель протягом 6-8 годин під час першого використання. Щоб зберегти тривалий термін служби, будь ласка, не замочуйте цю лампу у воді. Перед використанням прочитайте посібник користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 320 г |
| Довжина шнура живлення | 1.8 м |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Кут свічення | 0 град. |
| Кількість ламп | 240 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 240 шт. |
| Напруга | 1.2 В |
| Режим роботи | Динамічний |
| Світловий потік | 0 лм |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Управління | Кнопки |
| Форма лампочки | Крапля |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 10 см |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Колірна температура | 2700К |
| Максимальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Форма перерізу | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 0 мм |
| Довжина | 24384 мм |
| Діаметр | 0 мм |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін експлуатації | 30000 година |
| Тип гірлянди | Стрічка |
| Тип живлення | Solar Powered |
| Тип світлодіодів | LED |
- Ціна: 499 ₴







