
Кейс-клавіатура, ROOFEI Galaxy Tab S10+/S9+/S9 FE+ 12.4 чорний, RGB підсвітка, трекпад, Bluetooth, S Pen, Type-C, захист
1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: SO057700723
Опис:
Стильний та функціональнийкейс-клавіатуравідROOFEIдляSamsung Galaxy Tab S10+/S9+/S9 FE+ 12.4— ідеальне рішення, щоб перетворити планшет на повноцінний робочий ноутбук. ОснащенийBluetoothпідключенням,7-кольоровою RGB підсвіткою, чутливимтрекпадомз підтримкою мультижестів та зручнимS Pen тримачем. Надійний захист корпусу з точними вирізами дозволяє вільно користуватись портами та камерами, а функціяавтоматичного сну/пробудженняі вбудована батарея зType-C зарядкоюзабезпечують довгу автономну роботу. Комфортна ноутбучна розкладка, регульні кути огляду та можливість блокування трекпаду роблять цей чохол відмінним вибором для роботи, навчання та подорожей — замовляйте зараз і підвищуйте продуктивність вашого Tab!
Характеристики товару:
- Тип:Кейс з клавіатурою для планшета
- Бренд:ROOFEI
- Сумісність:Samsung Galaxy Tab S10+ (SM‑X820/SM‑X826B) 2024
Переваги товару:
- Tab S9 FE+/S9 FE Plus (SM‑X610/SM‑X616) 2023
- Tab S9+/S9 Plus (SM‑X810/X816B/X818U) 2023
- Колір: Чорний
- Матеріал: Пластик (захисний корпус)
- Підключення: Bluetooth
- Клавіатура: Ноутбучна QWERTZ розкладка, незнімна, гарячі клавіші та мультимедіа, Split Keyset Design
- Підсвітка клавіатури: RGB, 7 кольорів, 3 рівні яскравості
- Трекпад: Мультисенсорний трекпад з підтримкою жестів, блокування трекпада (FN + Space)
- Порт зарядки: USB Type‑C
- Акумулятор: Літій‑полімерний (в комплекті), енергоємність 5 Wh, 1 осередок
- Час заряджання: 2–3 години
- Час очікування: Стандбай до 90 днів
- Функції: Автоматичне сну/пробудження, тримач для S Pen, точні вирізи для портів/камер/динаміків, регульні кути підставки
- Рекомендоване використання: Бізнес, навчання, мультимедіа, повсякденне використання, студенти
- Розміри упаковки: 32.79 x 21.8 x 3.6 см
- Вага: 930 г
- Виробник: ROOFEI
- Ноутбучна зручна клавіатура для швидкого набору
- -кольорова RGB підсвітка з регулюванням яскравості
- високоточний мультисенсорний трекпад з підтримкою жестів
- інтегрований тримач для S Pen
- точні вирізи та повний захист планшета
- довгий час роботи та авто режим сну/пробудження

7 кольорів клавіатури з підсвічуванням для Samsung Tab S9 FE+/S9 FE plus/S10+ Plus 12,4-дюймовий чохол-клавіатура з сенсорною панеллю для Galaxy Tab S10+ Plus/S9+ plus/S9 fe+ plus 12,4 дюйма

Насолоджуйтесь більшим контролем із високоточним трекпадом у таких програмах, як нотатки, сторінки, цифри та ключові доповіді. Використовуйте популярні жести кількома пальцями, як-от гортання, прокручування, перемикання програм тощо

Забезпечує високу швидкість редагування документів, веб-серфінгу та створення презентацій, що забезпечує високу продуктивність


Чохол для клавіатури трекпада, як у ноутбука
Зручне введення тексту за допомогою звичної клавіатури ноутбука ідеально підходить для подорожей, роботи та навчання

Відрегулюйте зручний кут для відпочинку
Легко використовуйте свій планшет S10+ для малювання, друкування, нотаток і перегляду відео

Завдяки вбудованому тримачу S Pen S Pen легко носити, зберігати та використовувати. (Примітка: ручка не входить

Клавіатура використовує зарядний порт Type-C. Після 2-3 годин повної зарядки бездротова клавіатура може залишатися в режимі очікування протягом 90 днів

З моноблоком Samsung Galaxy Tab S10+/S9+/S9 FE+ 12,4-дюймовий чохол із клавіатурою з 7 кольорами та підсвічуванням ваш планшет стане ноутбуком

Він автоматично пробуджує ваш планшет або переводить його в режим сну, коли відкриває чи закриває, заощаджуючи багато енергії для вашого планшета


Плавне регулювання під зручний кут

Цілісний дизайн, який легко носити з собою, забезпечує повний захист вашого Galaxy Tab S9 FE+/S10+
Як отримати кращий досвід трекпада?
Як отримати кращий досвід трекпада?
1. Перейдіть до «Параметри планшета» > «Загальне керування» > «Миша та трекпад» > «Налаштувати швидкість вказівника».
2. Перейдіть до Налаштування планшета > Загальне керування > Миша та трекпад > Швидкість колісної арки
Ця клавіатура знімна?
Ця клавіатура знімна?
Ні, це одне ціле, ви не можете зняти клавіатуру з кришки
Чи є спосіб вимкнути функцію трекпада клавіатури?
Чи є спосіб вимкнути функцію трекпада клавіатури?
Якщо вам не потрібен трекпад, ви можете натиснути кнопки «FN» і «Пробіл», щоб заблокувати трекпад.
У посібнику користувача ви знайдете інструкції з описом функцій окремих кнопок
Чи підходить це для Samsung Tab S8+/S7+?
Чи підходить це для Samsung Tab S8+/S7+?
Ні, цей чохол для клавіатури підходить лише для Samsung Galaxy Tab S10+ 2024/S9 FE+/S9+ 12,4 дюйма 2023, уважно перевірте модель свого планшета
Як підключити клавіатуру?
Як підключити клавіатуру?
1. Увімкніть вимикач живлення клавіатури
2. Натисніть одночасно кнопки «FN+C», щоб встановити з’єднання Bluetooth.
3. Відкрийте Bluetooth планшета, знайдіть і натисніть на «Бездротова клавіатура», вона буде підключена
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота пристрою | 285 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Діагональ екрану пристрою | 5" |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | З клавіатурою, З підставкою, Функція авто-включення, Функція сну |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 28 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Фіксація пристрою | Магніт |
| Ширина пристрою | 267 мм |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мова клавіатури | Німецька |
| Розкладка клавіатури | QWERTZ |
- Ціна: 1 999 ₴





